Dzień Dziecka nad oczkiem to już tradycja!

Dzień dziecka1 Fot. Archiwum własne
Dzień dziecka1

Tradycją już staje się organizacja Dnia Dziecka przez radnego Pawła Maciejewskiego. Również w tym roku w miejscu zwanym popularnie "Nad oczkiem" odbędzie się piknik dla naszych najmłodszych ze Złotoryi i okolic.

29 maja 2022  w godzinach od 12.00 d0 16.00 organizatorzy (radny Maciejewski i Marcin Zawiślak) zapraszają wszystkie dzieciaki ze Złotoryi i okolic oraz naszych przyjaciół  z Ukrainy na piknik z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci, podobnie jak w zeszłym roku, czeka wiele atrakcji, między innymi: pokazy straży pożarnej , policji i pogotowia ratunkowego. Na imprezie pojawią się: motocykliści i specjaliści wojskowi, którzy prezentować będą różne rodzaje broni.

Będzie można odbyć przejażdżkę konną, zjechać na dmuchanej zjeżdżalni, pospacerować z kijkami i wziąć udział w konkursie w płukania złota. Na wszystkich czekać będą napoje i grillowane kiełbaski. Nie zabraknie też słodkich akcentów, takich jak ciastka, wata cukrowa i lody ufundowane przez specjalnych gości.

Mamy nadzieję, że mimo trudnej sytuacji, Dzień Dziecka będzie radosny i szczęśliwy! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i przyjaciółmi!To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.