Dzień Dziecka już w niedzielę!

dzień Dziecka Fot. Archiwum własne
dzień Dziecka

Tradycyjnie już 28 maja 2023 radny Paweł Maciejewski organizuje Dzień Dziecka nad złotoryjskim oczkiem. Imprezy dla dzieci stanowią ważny punkt w jego znanej powszechnie działalności społecznej. Radość maluchów, fantastyczna atmosfera i dobra zabawa to największa nagroda za trud włożony w przygotowanie przedsięwzięcia.

Jak co roku ten dzień będzie obfitował w wiele rozrywek. Nie zabraknie dmuchawców i jazdy konnej. Będzie płukanie złota, trening udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy i wiele zabaw integracyjnych.

Dodatkową atrakcją tegorocznego Dnia Dziecka będzie konkurs na najwyżej latający latawiec. Uczestnicy konkursu mogą przynieść swoje latawce lub skorzystać z tych zaproponowanych przez organizatorów.

Na dzieci czekają nagrody za udział w konkursach i zabawach. W tym roku pan Andrzej Kocyła ufundował nagrodę specjalną- telewizor.  Jakie będą kryteria jej przyznania- to na razie niespodzianka.

Wśród smakołyków znajdzie się uwielbiana przez dzieciaki  wata cukrowa. Dla wszystkich: kiełbaski z grilla, napoje zimne oraz kawa, herbata i czekolada.

Wiadomo, że wszystko ma szanse powodzenia dzieki wsparciu wielu instytucji i ludzi dobrej woli. Na szczęście pan radny ma talent organizacyjny i umiejętność skupiania wokół sobie ludzi, którzy bezinteresownie potrafią pomagać innym. 

Serdecznie zapraszamy nad złotoryjskie oczko w niedzielę 28 maja o godzinie 12.00.


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.