Brak informacji.....- po raz drugi!

droga, autostrada Fot. Archiwum własne
droga, autostrada

I znowu busy. Jak tu się nie zdenerwować, kiedy czekasz na przystanku o 6 rano, a bus Beskid do Wrocławia nie przyjeżdża. Spieszysz się na 8.30 do pracy i z pięćdziesiąt razy sprawdzałeś na stronie i 2 przystankach, że nie jest odwołany.Wiesz, że jest święto, ale nie znajdujesz nigdzie żadnej informacji o zawieszeniu kursu.

Poniżej informacja przewoźnika zamieszczona na stronie internetowej i przystankach

beskid2

Jaki jest problem, aby dodać na stronie, przystankach lub gdziekolwiek indziej (choćby na fb) informację, że bus nie jeździ 15 sierpnia? Przecież w naszym kraju nie jest to święto okazjonalne ani ruchome! Wystarczy raz na sto lat wpisać do rozkładu i kłopot z głowy. Pozwoliłoby to uniknąć wielu problemów i dałoby przekonanie, że przedsiębiorcy naprawdę zależy na klientach.

Przy okazji transportu "busowego" zapytaliśmy kilkudziesięciu wybranych mieszkańców Złotoryi i i okolic o to, kto ich zdaniem najlepiej spisuje się jako przewoźnik. Zdecydowana większość, około 90%, bardzo pozytywnie wypowiada się o panach Nocuniach.  Respondenci często podkreślają: niezawodność, życzliwość, przystępne ceny i dobry kontakt z klientem.

Gratulujemy i życzymy wielu klientów!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.