Żółta Febra z nowym singlem!

Żółta Febra
Żółta Febra

Na ich koncertach niemal wszyscy „tracą głowę”, a jak głosi lokalna legenda całkiem niedawno pewien notabl zgubił nawet zęby. Za tym całym zamieszaniem stoi złotoryjski kwintet Żółta Febra. Istniejący już od 12 lat band wypuszcza właśnie swoją pierwszą, a tak naprawdę… drugą płytę.

Elegancki Autsajder”, bo taki nosi tytuł album! A od piątku 19 listopada promować go będzie klip do tytułowego numeru!„Eleganckiego” znaleźć można między innymi na platformach YouTube i Spotify, Tidal, Apple Music, Itunes i innych popularnych platformach cyfrowych. 

Link do teledysku znajdziecie tutaj: link

Energetyczne dźwięki i nieszablonowe teksty przywołujące skojarzenia z Pidżamą Porno czy Happysad powinny rozbudzić apetyty muzycznych łakomczuchów na cały album. Jego przedsprzedaż już trwa na stronie internetowej zespołu www.zoltafebra.pl, a oficjalna premiera zaplanowana jest na 17 grudnia.

Żółta Febra pojawiła się na dolnośląskiej scenie muzycznej w 2009 roku. Zespół wielokrotnie zmieniał skład, ale jego DNA od samego początku tworzą wokalista i autor tekstów – Maciej Grzyb oraz perkusista Michał Hallada. 

Aktualnie infekcja Żółtej Febry toczy jeszcze Macieja Chrabąszcza (gitara, chórki), Marcela Wylęgłego (gitara, chórki) oraz Dawida Łukaszczuka-Ramskiego (bas). W 2013 roku światło dzienne ujrzało pierwsze, półoficjalne wydawnictwo grupy pod tytułem „Wszyscy jesteśmy podejrzani”. Drugie dziecko – „Elegancki Autsajder” przychodzi na świat po wielu perypetiach i praktycznie dwóch latach pracy.To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.