Miejski Bank Kadr - Złotoryja

Urząd Miejski w Złotoryi Fot. Gabriela Kalinowska-Czakon
Urząd Miejski w Złotoryi

Kilka słów o kolejnym projekcie  Urzędu Miasta ułatwiającym znalezienie pracy mieszkańcom - Miejskim Banku Kadr.

Na stronie miasta mamy już bazę  lokalnych firm, do której wpisu dokonuje sam przedsiębiorca, po zarejestrowaniu się oraz asystenta inwestora w postaci krótkiego przewodnika zawierającego najistotniejsze dla niego informacje. Poradnik ten dostępny jest również w języku niemieckim i angielskim.

Ale wróćmy do Miejskiego Banku Kadr, którego założeniem jest  kojarzenie pracodawców z pracownikami i odwrotnie. Po zalogowaniu użytkownik ma dostęp do aktualnej bazy ofert pracy. Firma może założyć swoją wizytówkę,  a następnie dodawać ogłoszenia.

Aby zobaczyć znajdujące się tam oferty pracy trzeba przejść proces rejestracji i poczekać na ręczne zaakceptowanie przez administratora. Wielu mieszkańcom na pewno nie sprawi to kłopotu, chociaż okazało się, że ja popełniałam błędy i nie mogłam tych ofert obejrzeć. Ale przecież istnieje FB! Więc w miejscach, gdzie pisano o MBK poprosiłam o pomoc i ją dostałam. Szkoda tylko, że to dobre wrażenie zostało przesłonięte zgryźliwym mailem, który otrzymałam na prywatny adres.


Podobny  projekt prowadzi też Powiatowy Urząd Pracy, w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia. Oferty pracy dostępne w powiecie złotoryjskim można obejrzeć bez rejestrowania i  logowania.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.