Artystyczny profesjonalizm

paznokcie
paznokcie

Biznes naprawdę nie jest taki straszny jak go malują. Biznesy tworzą ludzie z charakterem, kreatywni i odważni. Ale biznes to nie sielanka. Jeśli ktoś  na "dzień dobry" wychodzi z założenia, że się nie uda - to ma rację, jeśli uważa, że się uda to też ma rację.

Jeżeli pomysł na biznes jest zgodny z silnym trendem, można założyć, że jest przyszłościowy. Nawet jeśli wydaje się być nieco szalony i niszowy. Jak na przykład praca stylistki paznokci.

Dawniej zawód stylistki paznokci zostałby wyśmiany. Dzisiaj zdobienie i  przedłużanie paznokci jest usługą tak powszechną, że nawet w małych miasteczkach, takich jak Złotoryja, proponuje je kilka salonów.

Dla stylistek paznokci jest to z jednej strony praca, ale również forma działalności artystycznej - paznokcie nierzadko stanowią małe dzieła sztuki.
 
Dobra stylistka paznokci ma  indywidualne podejście do każdej klientki – oprócz  wykonywania usługi liczy się przecież nawiązanie kontaktu, wysłuchanie, sprawienie, by klientka poczuła się wyjątkowo i pięknie.

Moda i trendy zmieniają się, powstają nowe technologie w stylizacji paznokci, które powodują, że coraz trudniej nam jest określić, czy dana zmiana jest naturalna, czy też może jest wynikiem ingerencji specjalisty.

Odniesienie sukcesu to nie tylko profesjonalizacja w oferowanej usłudze, podążanie za nowymi rozwiązaniami, ale również nowe formy promocji - na przykład aktywna obecność na facebooku.   

        Ocean urody

        Mobilne studio paznokci

 

Zdjęcie pochodzi z fanpaga Ocean urody

Zapraszamy do polecania dobrych stylistek paznokci.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.