Spychała Dariusz - kandydat na radnego w okręgu 13

Spychała Dariusz
Spychała Dariusz

Spychała Dariusz - kandydat na radnego w okręgu nr 13 (Bolesława Krzywoustego, Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Dolna, Generała Martiala Vachota, Jaworowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Leszczyńska, Modrzewiowa, Orzechowa, Platanowa, Podwale, Przemysłowa, Sosnowa, Strefowa, Świerkowa, Widok)

Dariusz Spychała - rodowity złotoryjanin, żona, 3 dzieci, absolwent AWF, całe zawodowe życie związane z handlem, prowadził pierwszy prawdziwy sklep z rowerami w Złotoryi od 1993 roku

Ważna jest dla mnie ekologia, gospodarka odpadami ogólna czystość i estetyka miasta oraz oczywiście sport i rekreacja, drogi: zwłaszcza Podwale i Leszczyńska, która w trakcie deszczu zamienia się w rzekę oraz ograniczenie nadmiernej prędkości na ul Krzywoustego. Niepokoi mnie odpływ młodych z miasta, potrzebne są wspólne działania by zatrzymać chociaż część. Turystyka i promujące miasto wydarzenia sportowe, popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży. Chcę być radnym blisko mieszkańców i dbać o to żeby decyzje podejmowane w urzędzie odpowiadały na ich potrzeby.

Źródło: KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.