"Mój status tutaj jest nie do końca wyjaśniony..."

Banaszek Józef Fot. Archiwum własne
Banaszek Józef

"Mój status tutaj jest nie do końca wyjaśniony..."- tymi słowami  przewodniczący rozpoczął obrady Komisji Budżetu i Finansów.

"To posiedzenie jest takie bardzo szybko wywołane , ale dlatego, że wymusza to sytuacja. Jak niektórzy wiedzą, mój status jest tutaj nie do końca wyjaśniony, bo został zaskarżony do sądu przez komitet pani Barbary Zwierzyńskiej i w każdej chwili może się tak stać, że  nie będę przewodniczącym, żeby nie było później jakiegoś pata w tym miesiącu. A ten miesiąc jest bardzo ważny, bo musimy z budżetem powojować.Dlatego najważniejsza rzecz na dzisiaj to jest wybór wiceprzewodniczącego".

(Przypominamy , że pan Józef Banaszek wygrał wybory w wyniku losowania z panem Rafałem Zaczkowskim. Kandydaci mieli bowiem identyczną liczbę głosów!)

Po tym krótkim wystąpieniu przewodniczący zaproponował na to stanowisko kandydaturę pana Pawła Maciejewskiego. Inne propozycje nie padły.Wobec tego odbyło się głosowanie jawne, wynikiem którego wiceprzewodniczącym Komisji Budżetu i Finansów został radny Maciejewski.Wszyscy radni opowiedzieli się za kandydaturą, nieobecne były tylko panie Barbary: Listwan i Zwierzyńska -Doskocz.

Nowo wybranemu przewodniczącemu gratulujemy, a na rozstrzygnięcie sądu niecierpliwie oczekujemy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.