Konflikt Rada kontra Wójt - trwa!

Wójt Karolina Bardowska, Rada Gminy Zagrodno
Wójt Karolina Bardowska, Rada Gminy Zagrodno

O konflikcie pomiędzy radnymi i wójtem wiadomo od dawna. Oczywistym również jest, że na dłuższą metę tak się funkcjonować nie da. Nieudzielenie absolutorium wójtowi to tylko konsekwencja braku porozumienia i chęci rozwiązania problemu.

RIO uchwałę rozpatrzyło i uznało jej nieważność. Niektórzy piszą, że jest to sukces pani wójt, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że kiedy tak długo trwa otwarty konflikt, to trudno mówić o czyimkolwiek sukcesie.

Zapytaliśmy jednego z radnych, którzy podejmowali wyżej wymienioną uchwałę, co sądzą o sprawie. Radny Jan Kotylak powiedział:

O unieważnieniu dowiedziałem się z e-legnickiego. Żadnych innych informacji nie mam. Zaskoczony nie jestem bo wszystko ostatnio odbywa się w takim trybie.
Pytanie tylko czy to  ma sens? Czas ucieka , efektów żadnych , jakieś ogrodzenia placów zabaw , placyki , skwerki - to całe inwestycje , o i jeszcze odłowiono jednego psa bezpańskiego i karuzela stanowisk.... Chyba jestem za stary na te przepychanki. Z niesmakiem na to patrzę i z jeszcze większym biorę w tym udział.

Nic dodać, nic ująć. Jednakże słowo"sukces" w tym przypadku nie do końca chyba ma zastosowanie?

tekst


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.