Fizjoterapia teraz na PWSZ w Legnicy

studenci
studenci

Jeśli swoją przyszłość zawodową widzisz w branży medycznej  to Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej. 

Bogata i atrakcyjna oferta Wydziału od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kandydaci na studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej mają możliwość kształcenia się na trzech kierunkach studiów licencjackich (studia pierwszego stopnia): Dietetyce, Pielęgniarstwie i Ratownictwie medycznym oraz jednym kierunku w ramach jednolitych studiów magisterskich - Fizjoterapia.  

W trakcie studiów realizowane są praktyki zawodowe w szpitalach, zakładach żywienia zbiorowego, pensjonatach, hotelach, przedszkolach itp. Ponadto zajęcia praktyczne student realizuje na różnych oddziałach szpitalnych.  Bazą szkoleniową do praktycznej nauki zawodu jest m.in. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy.

Ćwiczenia prowadzone są we własnych specjalistycznych pracowniach umiejętności pielęgniarskich, w tym pracowni opieki długoterminowej, czynności ratowniczych.  

Rekrutacja trwa do 4 sierpnia 2017 roku.


źródło: PWSZ Legnica
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.