Młody radny ze Złotoryi

Michał Hasiuk
Michał Hasiuk

Rekrutacja do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Spośród 98 zgłoszeń wybrano 30. Wśród wybranych znalazł się młody złotoryjanin.

Młodzieżowy Sejmik cztery razy do roku spotyka się w sali plenarnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, aby debatować nad najważniejszymi problemami społeczności Dolnego Śląska. Organizowane są także co najmniej cztery sesje internetowe rocznie, w których uczestniczą wszyscy radni. Odbywają się one w formie wideokonferencji.

W ramach Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego funkcjonuje 6 komisji stałych, zajmujących się określonymi obszarami problemowymi. W ciągu roku w sumie realizowanych jest co najmniej 18 spotkań komisji, podczas których opracowywane są projekty realizowane później przez młodych radnych.

W nadchodzącej kadencji w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego złotoryjanin Michał Hasiuk będzie reprezentował Powiat Złotoryjski. Michał działa w Stowarzyszeniu Nasze RIO i jest tegorocznym absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi.

Ogromnie się cieszymy i życzymy dużo energii do działania!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.