W rytmie rozwoju

trood
trood
„W rytmie rozwoju” to projekt wirtualny realizowany przez Fundację Rozwoju Człowieka „TROOD”,

w którym chcemy zachęcić mieszkańców Złotoryi i pobliskich miejscowości do innej, naszym zdaniem ciekawej formy aktywności podczas wakacji.

DLA KOGO: dla wszystkich

KIEDY: podczas wakacji, regularnie przez 7 tygodni, 1 raz w tygodniu

CO TO BĘDZIE: warsztaty rozwojowe oraz taneczne prowadzone w formie on-line

JAK TO BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ: na wesoło, z przymrużeniem oka, w formie kursu on-line, do którego dostęp uczestnicy zajęć dostaną po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego. 

REKRUTACJA: przez formularz dostępny na stronie Fundacji

GDZIE: we własnym domu czy plenerze, potrzebujesz tylko dostępu do internetu

Z KIM: można indywidualnie lub w grupie, np. z rówieśnikami czy rodziną, jak lubisz, tak by dobrze się z tym czuć ;)

KTO TO ROBI: Fundacja Rozwoju Człowieka TROOD

Celem projektu jest aktywizacja młodzieży i dorosłych do aktywności fizycznej i pracy nad własnym rozwojem osobistym oraz poprawa jakości życia poprzez udział w kursie tańca street dance on-line oraz w cyklu warsztatów rozwojowych. W ten sposób chcemy, aby poza korzyściami zdrowotnymi, odbiorcy naszych działań rozładowali stres, wyzbyli się negatywnych emocji i odnaleźli równowagę psychiczną w tym trudnym okresie, gdy wszyscy uczymy się żyć z wirusem na co dzień.

Dobro wspólne w tym projekcie traktujemy jako okazję do integracji społecznej oraz stworzenie przestrzeni do wspólnej zabawy, jak i wzajemnego wsparcia w aktualnych czasach – opowiada Aleksandra Roś, koordynator projektu.

Każde zajęcia w kursie będą udostępniane raz w tygodniu naprzemiennie z obszary tańca w klimacie street dance oraz z tematyki rozwoju osobistego. Zajęcia poprowadzi zaprzyjaźniony z Fundacją instruktor tańca ze Szkoły Tańca Street Dance Academy z Wrocławia – Michał Czyżewski oraz współpracująca z Fundacją trener rozwoju osobistego i koordynator projektów społecznych – Ewa Olszak-Dyk. Taka forma edukacji zdalnej może być odpowiednia dla osób wstydliwych, które wcześniej nie miały okazji czy też odwagi do wzięcia udziału w tego typu zajęciach stacjonarnych. Tu, we własnym pokoju czy na kawałku koca na trawie można spróbować swoich sił i owocnie spędzić czas, robiąc coś dla siebie. 


Zachęcamy do zapisów i udziału w tej fantastycznej przygodzie!


Projekt dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kaczawskie. 


Więcej szczegółów na: www.trood.pl


tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.