Jak realizować projekty w czasie pandemii?

Fundacja Rozwoju Człowieka TROOD
Fundacja Rozwoju Człowieka TROOD

Wiele organizacji stanęło w czasie zagrożenia koronawirusem przed nie lada dylematem. Większość bowiem realizowanych zadań polega na kontaktach bezpośrednich, nie wszystko da się zrobić online.

Tak naprawdę jest to dla nas nowa i trudna sytuacja. Spektakl na pewno zostanie przełożony, nie możemy się teraz spotykać, więc zostaje tylko video rozmowa i kontakt poprzez chat grupowy- powiedziała nam Marcelina Karoń - jedna z realizatorek projektu w ramach programu "Równać szanse".

Na szczęście zespół programu wyszedł na przeciw organizatorom i wydał stosowny komunikat:

Prosimy o zachowanie spokoju i nie uleganie panice, aby sytuacja odczuwalnego ogólnego zagrożenia nie wpływała nadmiernie na młodzież uczestniczącą w projektach.

2. Zalecamy by każdy koordynator indywidualnie podjął decyzję co do realizacji projektu, a w przypadku podjęcia decyzji o zmianach poinformował Fundację za pośrednictwem Panelu Wnioskodawcy (zakładka zmiany).

3. Zalecamy by w przypadku podjętych przez władze lokalne decyzji uniemożliwiających realizacją projektu w dłuższym terminie Koordynatorzy indywidualnie kontaktowali się z Fundacją celem omówienia sytuacji i podjęcia decyzji co do dalszej realizacji projektu.

4. Informujemy że odwołujemy wszystkie zaplanowane wizyty monitoringowe!

5. Prosimy o śledzenie strony internetowej Programu oraz mediów społecznościowych na wypadek pojawiania się kolejnych komunikatów.

Dodatkowo na podane przez Państwa adresy e-mail zostały wysłane wiadomości z informacjami dotyczącymi poszczególnych konkursów.
 

Zespół Programu Równać Szanse

Źródło: https://rownacszanse.pl/komunikat_dla_realizatorow


tekst


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.