Rok 2019 pełen SUKCESÓW Fundacji ANIMUS

Fundacja Animus 2019
Fundacja Animus 2019

W 2019 r. dzięki naszym BOHATEROM - Darczyńcom przeprowadziliśmy 165 godzin sesji terapeutycznych dla 14 rodzin i rekordowej liczby dzieci – 34 osoby.

To także cały rok spełniania marzeń, a przede wszystkim to cały rok pracy w jedynej w powiecie złotoryjskim wyjątkowej świetlicy dla dzieci Fundacji ANIMUS. W ciągu ponad 101 godzin zostały przeprowadzone zajęcia dla ponad 20-cioro dzieci przez fachowców do zadań specjalnych, podczas których dzieci nabyły mnóstwo nowych wartościowych umiejętności, zawarły trwałe przyjaźnie. Prócz zajęć na świetlicy Fundacja ANIMUS zorganizowała także dla dzieci wakacje. Były to m.in. wizyty w wiosce piasku i kamienia – Czaplach czy w Zamku Książ oraz bardzo ciekawe warsztaty edukacyjne w Zielonym Wulkanie w Rzeszówku i Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Zorganizowaliśmy także VI Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota Osób z Niepełnosprawnością dla bardzo wyjątkowych osób. Również w ubiegłym roku pięknie uczciliśmy DZIEŃ DZIECKA organizując zbiórkę słodyczy tj. jedyną taką zbiórkę w powiecie złotoryjskim (nr zbiórki 2019/2334/OR). Zebrano wówczas 162,71 kg słodyczy. Produkty trafiły do podopiecznych fundacji, dzieci z Centrum i dzieci ze szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu złotoryjskiego. Bardzo intensywny czas pracy na rzecz dzieci to Mikołajki. Po raz pierwszy w historii przeprowadziliśmy akcję: „PACZKA DLA DZIECIACZKA”. Podczas tradycyjnego MIKOŁAJKOWEGO ANIMUSa - świątecznej zbiórki żywności (nr zbiórki 2019/4794/OR) zebrano 700,89 kg żywności, a produkty trafiły do podopiecznych fundacji, do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, do rodzin wielodzietnych, do osób z niepełnosprawnością.

Za nami bardzo wyjątkowy już 11 rok pomagania. Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że JESTEŚCIE! Pomaganie ma Wielką MOC i wierzymy, że kolejny rok będzie przełomowy. Najlepsze dopiero przed nami. Nowy Rok na pewno będzie jeszcze ciekawszy - już niedługo więcej o tym co szykujemy dla dzieci ze świetlicy, szkół i firm – informuje Łucja Marchaj-Miller Prezes Fundacji ANIMUS. Zdradzimy tylko, że będziemy rozwijali naszą świetlicę dla najmłodszych i rozszerzali naszą pomoc – mówi Marta Marchaj-Kielar Fundator Fundacji ANIMUS.

Aby dzieci, rodziny były jeszcze bardziej szczęśliwe i uśmiechnięte potrzebujemy od Was tylko jednego - 1% podatku - nasz KRS 0000315596.

Czyń niemożliwe możliwym z nami ANIMUSami.tekst


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.