„ANIMUSOWY DZIEŃ DZIECKA ”już za nami!

Animus Fot. Archiwum własne
Animus

Składamy ogromne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę słodyczy zorganizowaną przez naszą Fundację ANIMUS w dniach 21-22 maja 2021 r. z okazji Dnia Dziecka.

Zebraliśmy 22,13 kg słodyczy o wartości 722,69 zł. To dzięki Wam na twarzach dzieci – podopiecznych Fundacji ANIMUS oraz dzieci z naszej ANIMUS-owej świetlicy - pojawi się najsłodszy uśmiech świata, którym my naładujemy nasze akumulatory do dalszej pracy.

Zbiórka słodyczy zarejestrowana pod numerem 2021/834/OR została przeprowadzona przez Fundację ANIMUS przy współpracy ze złotoryjskimi sklepami Lidl, Stokrotka i Netto.  Pracownikom tych placówek  DZIĘKUJEMY  za ich życzliwość i  zaangażowanie.  Wolontariuszom zaangażowanym w organizację i przygotowanie zbiórki „ANIMUSowy Dzień Dziecka” także mówimy DZIĘKUJEMY - dobrze że zawsze możemy na Was liczyć.

Cieszy nas fakt, iż mimo pandemii i ograniczeń związanych z reżimem sanitarnym możemy powiedzieć, że akcja „ANIMUSowy Dzień Dziecka” zakończyła się sukcesem. Zawsze po trudach związanych z przygotowaniem tego typu wydarzeń, następuje czas podsumowań i czas na zadanie sobie pytania ,,Czy było warto?” Niezmiernie cieszy nas, że kolejny raz możemy wykrzyczeć - TAK BYŁO WARTO!

                              Prezeska Fundacji Łucja Marchaj-Miller.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.