ANIMUS-owy konkurs plastyczny „Moc Pomagania!” zakończony SUKCESEM!

animus.jpg Fot. Archiwum własne
animus.jpg

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu i wręczyliśmy nagrody w naszym konkursie plastycznym pn. „Moc Pomagania!”.

Ogłoszony konkurs plastyczny przez Fundację ANIMUS został rozstrzygnięty w dniu 24.06.2021 r.  Był to nie lada wyczyn. Wszystkie prace zasługują na MOC GRATULACJI!

Mimo, iż  wszystkie prace poruszyły nasze serca i duszę to musieliśmy wybrać laureatów za trzy pierwsze miejsca, aby wręczyć przez nas przygotowane NAGRODY.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu - „Moc Pomagania!” przede wszystkim za przemyślenie tematu, staranność, kreatywność i estetykę prac – mówi Prezeska ANIMUS-a.

I oto wyniki burzliwych obrad Zarządu Fundacji ”ANIMUS”! 

I i II miejsce zajęli uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Złotoryi. Gratulujemy Erykowi Komor za zajęcie I miejsca i Jakubowi Burzmińskiemu za II miejsce.

III miejsce zajął Michał Hetmańczyk - podopieczny Środowiskowego Domu Samopomocy w Złotoryi. Który swoją interpretacją, oryginalnością, estetyką zaskoczył komisję konkursową.

Dzięki zaproszeniu kadry pedagogicznej SOSZW na zakończenie roku szkolnego cenne nagrody i dyplomy ze zdjęciem własnej pracy zostały osobiście wręczone przez Panią Prezes Fundacji „ANIMUS” Łucję Marchaj-Miller.

Dzieci mogły wyjść na środek i przyjąć gratulacje, dyplomy ,nagrody oraz należne im oklaski. To były chwile przepełnione MOCĄ emocji.:-)

Wygrane zdjęcia oczywiście zostaną zamieszczone w naszym charytatywnym kalendarzu na rok 2022. Już go wyczekujcie.

Łucja Marchaj-Miller, ANIMUS
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.