Wirtualna Złotoryja

Nasza Złotoryja
Nasza Złotoryja

Życie częściowo przeniosło się do Internetu. Dostrzega to burmistrz, który chce zatrudnić człowieka od komunikacji z mieszkańcami również na fejsbuku.

Złotoryjanie wypowiadają się na różne tematy w kilku grupach fejsbukowych. Często ludzie narzekają i krytykują, piszą wtedy gdy im coś doskwiera w życiu codziennym. Jest to dobre źródło informacji o potrzebach i problemach mieszkańców dla władz. 

Na facebooku funkcjonuje kilka złotoryjskich grup o dużej liczbie członków. Często pojawiają się tam interesujące dyskusje.

Nasza Złotoryja - Grupa prywatna  · 5 tys. członków

Grupę założyła Lenart Barbara . Obecnie administratorami grupy są Beata Majewska i Marcin Zawiślak

Ostatnia dyskusja - Wszystko rozkopane 

Budowa ścieżek rowerowych to świadectwo niekompetencji czy niekonsekwencji urzędników. 

Budowa tych nieszczęsnych ścieżek rowerowych dla późniejszej garstki użytkowników jest najwyższym świadectwem niekompetencji i tego jak nasza władzunia ma w d... mieszkańców , ich zdanie i ich faktyczne potrzeby...

Niekompetencji to może mniej, moim zdaniem bardziej niekonsekwencji. Jak kiedyś sugerowałem, że złota ma potencjał turystyczny to usłyszałem że nie ma i się nie opłaca (ta sama śpiewka co przy basenie). Teraz na siłę pchają się ze ścieżkami do centrum miasta, tylko po co? Oczywiście jak już je wybudują to chętni się znajda, ale jeśli chodzi o rekreacje to raczej słaby pomysł.

cała dyskusja -link

Nasza Złotoryja i Okolice
Grupa prywatna  · 7 tys. członków
Grupę założyła Barbara Zwierzyńska - Doskocz
Ostatnia dyskusja - Zarośnięta Złotoryja

zarosło bo UM szuka równowagi w przyrodzie. Wcześniej wyciachał sporo zieleni pod ścieżki rowerowe, rondo i zakostkowany rynek. Teraz to bilansuje w ten sposób. Nie powiem, nowatorskie podejście do tematu 

 "Parodia" to słowo w którym nareszcie się zgadzamy. Zarośnięty do wysokości ok. 1-1,5 m plac zabaw dla dzieci, krzaki zasłaniające wyjazdy ze skrzyżowań, to jakaś parodia. Jesteś dorosła więc chyba nie muszę tłumaczyć czym to może grozić. Potrzebujesz natury, jedź do lasu albo idź na łąkę. W mieście powinno być przede wszystkim bezpiecznie.

cała dyskusja - link

ZŁOTORYJA - ZGŁOŚ PROBLEM RADNYM
Grupa prywatna  · 2,1 tys. członków
Grupę założył Paweł Maciejewski
ostatnia dyskusja - Czas nauczyć się latać

Chyba czas nauczyć się latać 🤦‍♀️ po co skończyć jeden etap i zacząć następny jak można wszystkie chodniki na raz rozkopać 

Bezmyślnie ten remont jest zorganizowany. Albo zdezorganizowany. Tez kilka razy musiałam iść z wózkiem ulica. Nie chciałabym się spotkać wtedy z pędząca Wojska Polskiego ciężarówką.

Tak zagadka: którędy może w Zlotej chodzić pieszy? Nie jezdnią - bo ona jest przeznaczona dla aut, nie po pasach - bo już parę razy mimo wszystko musiałam się ewakuować, nie po chodnikach - bo one już teraz bywają przeznaczone dla rowerzystów. Chyba ktoś dosłownie potraktował nakaz przebywania w domu z powodu pandemii

cała dyskusja - link

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.