Licealiści poprowadzą kurs języka angielskiego dla dorosłych

LO Złotoryja
LO Złotoryja

Klasa I B ZSO w Złotoryi organizuje w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu szybki kurs języka angielskiego dla osób dorosłych.

Serdecznie chcielibyśmy zaprosić wszystkie dorosłe osoby, które zainteresowane są szybkim kursem języka angielskiego dla osób początkujących. 

Projekt odbywa się w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu we współpracy z Klubem Jagiellońskim. W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w specjalnych warsztatach dotyczących tego, co możemy zrobić. Postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z innymi i zorganizować intensywny kurs nauki języka obcego całkowicie za darmo i od podstaw. 

Liczymy na to, że uda nam się zgromadzić jak najwięcej to możliwe chętnych osób, które wezmą udział w naszych zajęciach. Ich celem nie jest tylko zrealizowanie naszego projektu, ale przede wszystkim wyjście z inicjatywą do mieszkańców. 

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy jedyni, ale na pewno wyjątkowi, bowiem nigdzie indziej nie znajdziecie tu Państwo zajęć prowadzonych przez młodzież, która sama się uczy, a z którą na pewno nie pojawi się żadna bariera. Wszyscy przecież od czegoś zaczynaliśmy. 

Raz jeszcze zapraszamy i liczymy na Państwa obecność 26 lutego b.r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Złotoryi w sali numer 12.

Dawid Brudniewicz
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.