Gimnazjaliści pożegnali szkołę!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Fot. Archiwum własne
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

21czerwca gimnazjaliści piękną uroczystością pożegnali mury naszej szkoły. Była radość, łzy wzruszenia i wielkie emocje. Absolwenci stanęli na wysokości zadania i fantastycznie zaprezentowali się na scenie zarówno w części oficjalnej, jak i artystycznej.

Wszyscy odebrali świadectwa, rozdano też wiele nagród. Ilona Terembuła za liczne osiągnięcia otrzymała Nagrodę Burmistrza, Zuzanna Kowalczyk Nagrodę Dyrektora za najlepiej zdany egzamin, tytuł Sportowca Szkoły: Dorian Kotlarz i Karolina Chmara. Wyróżniono także gimnazjalistkę ze stuprocentową frekwencją- Joannę Malińską oraz superekologa- Dawida Kraskę i superwolontariuszy : Ilonę Terembułę i Filipa Stasiewicza. Nagrodę superwokalistki otrzymała Melissa Fortwengel.

Część oficjalną prowadzili: Emilka Puzewicz i Marceli Ożóg przygotowani przez panią Beatę Siudak. Spisali się naprawdę świetnie.

Prawdziwą duchową ucztę zaprezentowali absolwenci pod kierunkiem pani Elżbiety Adamowicz. Oryginalna adaptacja „Małego Księcia” zachwyciła wszystkich obecnych. Nastrój potęgowała wspaniała dekoracja wykonana przez panią Paulinę Chaim i Seweryna Konopińskiego.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców, choć dziś jest już tylko fragmentem bogatej historii naszej szkoły…. .


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.