Regulamin

Złotoryja Fot. Gabriela Kalinowska-Czakon
Złotoryja

REGULAMIN

 1. Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się na portalu zlotoryjanie.pl
 2. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarzy, które: są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego; naruszają prawa osób trzecich; są wulgarne; propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne.   
 4. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy na podstawie wiarygodnej wiadomości w myśl art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Za wiarygodną wiadomość uznajemy wiadomość nadesłaną na adres zlotoryjanie@gmail.com, identyfikującą w sposób jednoznaczny treści, które potencjalnie naruszają normy prawne, w tym w szczególności dobra prawnie chronione Użytkownika.  Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko zgłaszającego oraz  informacje wystarczające do zlokalizowania treści przez redakcję  (np. pełny, precyzyjny adres URL).
 5. Usuwane będą również komentarze uznane przez Administratora za uciążliwe albo zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji.  Dodatkowo, w zakresie wypowiedzi wulgarnych, Administrator może według swojego uznania przerobić taką wypowiedź w celu usunięcia elementów niezgodnych z ust. 3 i zamieścić tak przerobioną wypowiedź. Fragmenty usunięte przez Administratora będą oznaczone:  ***
 6. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze z lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji.
 7.  Pytania do redakcji portalu lub moderacji  prosimy kierować na adres mailowy: zlotoryjanie@gmail.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem danych jest Stowarzyszenie Edukacja Przyszłości wydawca portalu zlotoryjanie.pl 

Portal zintegrowany jest z usługami Google Analytics i Facebook, które wykorzystują pliki Cookies. Dane zbierane przez Google Analytics nie umożliwiają wydawcy portalu na zidentyfikowanie osoby korzystającej z portalu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych lub skorzystać z praw związanych z ich przetwarzaniem, napisz do nas: zlotoryjanie@gmail.com

Dostarczyłeś nam swoje dane za pośrednictwem jednego lub kilku następujących kanałów:

 • Rejestracja konta użytkownika na portalu zlotoryjanie.pl;
 • Interakcja z naszymi profilami na Facebooku lub Twitterze;
 • Kontakt z nami bezpośrednio, telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Przetwarzamy uzyskane przez Ciebie dane podczas:

 • Obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy);
 • Publikacji ogłoszeń w dziale ogłoszenia;
 • Zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez formularz kontaktowy na stronie zlotoryjanie.pl lub za pośrednictwem maila zlotoryjanie@gmail.com Twoje dane przetwarzane będą tylko do czasu cofnięcia zgody.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest udzielona prze Ciebie zgoda lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Twoje dane osobowe są przetwarzane i przechowywane w systemie Fest Computer. Firma Fest Komputer jest procesorem danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w UE.

Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Google LLC w oparci u o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, gwarantujemy Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie zlotoryjanie.pl lub za pośrednictwem maila zlotoryjanie@gmail.com.pl

Przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych osobowych, które dostarczyłeś administratorowi, tzn. do otrzymania ich od administratora w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu.

Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Nie podając nam swoich danych, nie masz możliwości dodawania na portalu zlotoryjanie.pl bezpłatnych ogłoszeń, komentowania jako zarejestrowany użytkownik.

Nie profilujemy danych. Wszyscy użytkownicy mają takie same doświadczenia w korzystaniu z naszego serwisu.