Złotoryjska Przychodnia znowu otwarta dla pacjentów!

Rejonowa Przychodnia w Złotoryi Fot. Archiwum własne
Rejonowa Przychodnia w Złotoryi

Na portalach społecznościowych od jakiegoś czasu pojawiały się skargi mieszkańców na fakt, że w Przychodni Rejonowej w Złotoryi dominują głównie teleporady i z uwagi na koronawirusa ograniczony dostęp do wizyt u lekarzy. Wyjaśnieniem sytuacji zajęli się członkowie Komisji Społecznej. Zaproponowano spotkanie z kierownictwem i lekarzami, jednak do niego nie doszło, bo sytuacja się wyjaśniła.

O zdanie w tej sprawie zapytaliśmy radną Agnieszkę Zawiślak, która jest jednocześnie członkiem Komisji Społecznej Przychodni.

Dzisiaj otrzymałam wiadomość, że zostaną wznowione wizyty lekarskie w naszej przychodni. Co godzinę będzie przyjętych dwóch pacjentów, a gabinety będą dezynfekowane po każdej wizycie. Funkcjonować będą cały czas teleporady.

Bardzo dobrze, że tak się stało, bo któż jeśli nie lekarz powinien stanowić wsparcie dla pacjentów w czasie epidemii. Ryzyko zarażenia jest zawsze, ale jest wiele zawodów, w których chronić się nie sposób. Codziennie nasze dzieci chodzą do szkoły, stykają się z setkami różnych uczniów i nauczycieli, a dezynfekcja wszystkiego nie jest przecież możliwa.

Przestrzegajmy zasad, nośmy maseczki, ale nie dajmy się zwariować, bo wiele instytucji musi w miarę normalnie funkcjonować.


tekst


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.