Rewelacyjny pomysł

Złotoryja
Złotoryja

Nie przestaje zadziwiać pomysłowość naszej złotoryjskiej straży miejskiej. Nie dość, że nic nie naprawią, to jeszcze psują to , co i tak jest liche. Przykładem wczorajsze działania strażnika miejskiego, który wydzielał na ulicy miejsca parkingowe.

Święto miasta ważna rzecz. Specjalne ,miejsca parkingowe dla wybrańców być może też, ale sposób ich odgrodzenia pozostawia wiele do życzenia. Otóż wczoraj , przy kościele naprzeciwko starostwa pracownik straży miejskiej za pomocą metalowych prętów i młotka wbijał w asfalt metalowe pręty , starając się w ten sposób umocować słupki. Ponieważ nie szło mu to zbyt sprawnie, czynił wiele prób, szukając odpowiednio miękkiego podłoża. Niby nic ,a jednak na usta ciśnie się pytanie – Czy naprawdę nie ma innych sposobów , np.: zakupienie jakichś stojących metalowych słupków? Byłaby to dobra inwestycja, bo temat grodzenia miejsc parkingowych wraca jak bumerang w naszym mieście , średnio raz w miesiącu.

Jako zwykłemu obywatelowi, nasuwa mi się w tym miejscu refleksja, czy ważne decyzje w sprawach naszego miasta to kwestia samych decyzji, czy też ludzi, którzy wykonują zadania z nimi związane?

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.