Prezes Leszkowicz działa

szpital.jpg
szpital.jpg

Zgodnie z zapowiedziami Prezes Szpitala Powiatowego, Maciej Leszkowicz,  rozszerzył działalność trzech poradni specjalistycznych w złotoryjskim szpitalu.

Powiat złotoryjski na swoim fanpagu poinformował, że:

  • w poradni neurologicznej zatrudniony został nowy specjalista neurolog, który przyjmuje w czwartki oraz w dwie soboty w miesiącu. 
  • w poradni okulistycznej została zatrudniona nowa okulistka, która od października będzie przyjmować pacjentów we wtorki i czwartki w godzinach 16:00 – 19:00. Pacjenci, u których stwierdzi się wskazania do zabiegów operacyjnych będą kierowani „szybką ścieżką” na oddział okulistyczny w Jeleniej Górze. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla naszych mieszkańców, ponieważ skróci czas oczekiwania na interwencję specjalisty.
  • w poradni ortopedycznej zatrudniony zostanie nowy lekarz ortopeda, który będzie przyjmował od 15.10.2022 r. , co ważne – będzie przyjmował także dzieci.  Pan doktor będzie również wykonywał zabiegi m.in. cieśni nadgarstka , haluksów oraz wykonywał terapię osoczem bogatopłytkowym. Podobnie, jak w przypadku okulistyki pacjenci, u których stwierdzi się wskazania do zabiegów operacyjnych będą kierowani „szybką ścieżką” na oddział ortopedyczny.

Ta pozytywna informacja wywołała bardziej zasadniczą dyskusję - być albo nie być złotoryjskiego szpitala. Pojawiły się głosy, że szpital powinno się zamknąć,  że to NFZ powinien wszystko zapewnić  ale co by było gdyby szpitala zabrakło?

To chyba żadna łaska, że powinni tam przyjmować lekarze specjaliści. W końcu płacimy prawie po 2000 zł ZUSu co miesiąc, w tym 1000zł za samą składkę zdrowotną.

Piszesz że powinni ten szpital zamknąć. 🤔🤔🤔 Nie absolutnie nie masz racji , dla czego bo dla każdego mieszkańca Złotoryja ten szpital ma swoje wspomnienia, czasami są one radosne jak urodzenie dziecka a czasami śmierć rodzica. Ale ważne jest to że zawsze to będzie wspomnienie i pamięć. Dla tego też uważam aby wszyscy mieszkańcy Złotoryi walczyli o szpital. To dla każdego mieszkańca jest ważne aby mógł leczyć się na miejscu, bez żadnych kosztów dojazdów, bez wizyt prywatnych. A w tych czasach każdy grosz się liczy. I moim zdanie zamiast pisać żeby zamknąć szpital to my jako mieszkańcy Złotoryi powinniśmy zrobić wszystko aby go utrzymać , aby on był i funkcjonował. Pamiętajmy również o tym iż tam pracują musi najbliższsi, którzy tej pracy potrzebują. I nie zabierajmy im jej . Bo bez pracy nie ma z czego żyć w tych czasach inflacji itd.

Zgadzam się urodziłem się w tym szpitalu i zgadzam się z pani opinią ale czemu miasto nie chce zainwestować w remont szpitala aby wyglądał, choć by nowy sprzęt do Badań był kupiony. Mam niechęć i uraz do szpitala odeszła tam moja mama przez brak kompetencji że strony lekarzy oraz brak nowej aparatury do badań dla osób z Rakiem, wiążą się wspomnienia dla mieszkańców to dla czego budżet miasta ma na budowę nowego ronda a nie na remont szpitala oraz nowy sprzęt

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.