Warsztaty z zakresu komunikacji i autoprezentacji!

Kopalnia Złotych Talentów
Kopalnia Złotych Talentów

Złotoryjska młodzież z Kopalni Złotych Talentów 7 grudnia 2019 wzięła udział w warsztatach szkoleniowych z zakresu komunikacji i autoprezentacji. Warsztaty prowadziła Ewa Olszak – Dyk, trener umiejętności interpersonalnych.

Podczas zajęć młodzież rozwijała swoje umiejętności dotyczące skutecznego sposobu komunikowania się, tworzenia swojego wizerunku w różnych sytuacjach oraz pracowała nad przygotowaniem konkretnych wystąpień publicznych.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu Równać Szanse, wspierającego rozwój kompetencji młodzieży z małych miejscowości. Kopalnia Złotych Talentów zrzesza młodzież pasjonującą się tańcem, sztuką oraz rozwojem ciała i ducha. Celem projektu jest odkrycie w grupie młodzieży potencjału twórczego i uzyskanie samoświadomości własnych talentów i mocnych stron. W ramach przygotowań do spektaklu oraz tworzenia przestrzeni dla młodych w naszym mieście, młodzież podejmuje różne działania, które kształtują charakter, uczą kontaktu z innymi i dają możliwość podejmowania decyzji, tak jak w życiu dorosłym. Ponadto jest do świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, a nawet przyjaźni, poznawania swoich mocnych i słabych stron oraz nauki pracy zespołowej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Człowieka Trood ze Złotoryi.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.