Co słychać w Kopalni Złotych Talentów?

trood
trood

Fundacja TROOD, realizująca projekt dla młodzieży "Kopalnia Złotych Talentów" w ramach programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji wolności, jest już coraz bliżej finału działań.

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 ostatnie miesiące pracy młodzieży przeniosły się częściowo do sieci, częściowo w plener oraz do powstającego nowego miejsca spotkań dla młodych, które sama młodzież wykańcza i przygotowuje do użytku.

Październik okazał się ciężkim miesiącem w naszym projekcie. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna nie ułatwia realizacji działań określonych w harmonogramie "Równać Szanse". Obostrzenia zmuszają nas do kolejnych modyfikacji i staramy się robić wszystko, by młodzież bezpiecznie mogła pracować nad stworzeniem spektaklu oraz urządzeniem miejsca spotkań. W ostatni weekend wzięłam udział w szkoleniu dla koordynatorów z całej Polski, by wspólnie wypracować strategię pracy na ostatnie miesiące działań projektowych - mówi Ewa Olszak-Dyk, koordynator. Podkreśla również, iż jest dumna z młodych którzy mimo trudnej sytuacji związanej z wirusem, z zaangażowaniem tworzą autorski spektakl taneczny o samych sobie - o ich problemach, ich rzeczywistości i ich emocjach.
Niestety spektakl nie może być wystawiany podczas uroczystej gali podsumowującej projekt, która była przewidziana na grudzień. W związku z tym planowana jest premiera spektaklu on-line, na którą już teraz zapraszamy władze miasta, dyrekcje szkół, organizacje pozarządowe i naszą społeczność lokalną.
Kopalnia Złotych Talentów to grupa wspaniałych, młodych ludzi, pełnych miłości do tańca, którzy poprzez wspólne działanie lepiej poznają samych siebie, przełamują własne bariery i nabywają kompetencje społeczne, ułatwiające start w dorosłe życie. Trzymamy za Was kciuki!


                                                     Pozdrawiam- Aleksandra Roś- Fundacja TROOD


tekstTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.