ŁUBU DUBU niech nam żyje prezes klubu!

...
...

Na pewno nie jest łatwo żyć ciągle w blasku fleszy i pod presją. Młodzieży działającej aktywnie w Fundacji TROOD o swoich odczuciach i pracy opowiedział Grzegorz Roś – Fundator, Prezes Zarządu Fundacji. Fizjoterapeuta (absolwent AWF we Wrocławiu I Arizona School of Health Sciences), akrobata sportowy, medalista mistrzostw Europy i świata. Obecnie pracuje jako artysta w przedstawieniu „LUZIA”. Uczy także dzieci akrobatyki i pracuje jako rehabilitant. Mieszka na stałe w USA.

18 stycznia spotkaliśmy się na wideokonferencji z Grzegorzem Rosiem - akrobatą w Cirque du Soleil. Przygotowaliśmy dla niego dużo pytań na temat życia na scenie- napisali uczestnicy spotkania.

Poniżej kilka pytań, które padły podczas niezwykle interesującego i emocjonującego spotkania. 

Jak długo zajmuje się Pan akrobatyką? Ile godzin trwają treningi? Czy zajęło Panu długo przyzwyczajenie się do ciągłych przeprowadzek ? Jak wygląda rekrutacja do takiego spektaklu, czy skład się zmienia i pod jakim warunkiem przyjmują innych ? Jak długo zajmuje przygotowanie spektaklu ? Kiedy był pana pierwszy spektakl i jak Pan poradził sobie ze stresem ? Ile osób pracuje przy zrobieniu spektaklu ? Jak wyglądał Pana pierwszy spektakl ? Czy od początku wiedział Pan że to jest to co Pan chce robić w życiu? Czy ma Pan momenty załamania gdy coś nie wychodzi? Co Pan wtedy robi? Czy trudno jest pogodzić taki tryb życia z prywatnym życiem? Czy wiedział pan że to jest właśnie Pana praca czy miał Pan wątpliwości? Czy jest duże ryzyko kontuzji i jak Pan sobie radzi z myślą że istnieje ?

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.