Biedronka rozdaje kasę!

biedronka
biedronka

Piąta edycja konkursu "Piórko" rusza już 17 stycznia br. Prace można nadsyłać do 26 lutego br.

W tym roku organizowany przez Biedronkę konkurs rusza już 17 stycznia. Od tego dnia do 26 lutego br., uczestnicy mogą nadsyłać swoje teksty poprzez stronę www.piorko.biedronka.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace o objętości od 20 do 60 tys. znaków. Organizatorzy czekają na zaskakujące, nieszablonowe, wciągające historie, które zachwycą małych czytelników.

W pierwszym etapie tegorocznej edycji konkursu „Piórko” Kapituła Nagrody wybierze najlepszy nadesłany tekst dla dzieci w wieku 4-10 lat. W drugim etapie (23 maja –1 lipca 2019 r.) zostaną wyłonione najciekawsze prace graficzne ilustrujące wybrany w pierwszym etapie tekst. Książka autorstwa laureatów dwóch etapów konkursu zostanie wydana w nakładzie kilkudziesięciu egzemplarzy i trafi do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka w listopadzie 2019 r. Konkurs przeznaczony jest dla debiutujących, pełnoletnich pisarzy i ilustratorów. Mogą się do niego zgłaszać też osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach, ale nie zostały laureatami.

Zwycięzca może liczyć na jedną z najwyższych nagród finansowych w konkursach literackich w kraju – po 100 tys. zł w kategoriach „Tekst” i „Ilustracje”!


Źródło: https://superbiz.se.pl/wiadomosci

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.