Zamiast książki audiobook?

czytelnictwo Fot. Archiwum własne
czytelnictwo

Gotowanie, sprzątanie, zakupy, jeszcze więcej gotowania, jeszcze więcej szalonego biegania po sklepach – czy ten przedświąteczny chaos można sobie jakoś uprzyjemnić? Tak, wystarczy dobra historia!

Kontaktu z dobrą książką przecenić się nie da. Nie ma  też sensu rozwodzić się nad zaletami czytania, bo jest to sprawa oczywista.Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie przy ogromnym tempie życia rzadko mamy czas na spokojny relaks z ulubioną lekturą. Tym bardziej w okresie przedświątecznym. Sprzątanie, gotowanie, zakupy......

Z pomocą mogą  tu przyjść audiobooki, czyli wynalazek z gatunku tych wcale nie nowych, obecnie jednak ich słuchanie staje się jednak coraz popularniejsze. Dlaczego? Bo fakt, że niemalże każdy z nas ma smarfona, a w nim może łatwo zainstalować aplikację do audiobooków uczynił je bodajże najbardziej przystępną formą przyswajania świetnych historii.

Gdy podczas sprzątania chodzisz z pokoju do pokoju i skaczesz po stołkach, jesteś w stanie śledzić serial?A kiedy trenujesz, biegasz, pływasz? Nie. Ale telefon z audiobookami masz w kieszeni, więc „chodzi" z tobą. Czy gdy odkurzasz, możesz słuchać radia? Raczej nie, no chyba, że puścisz muzykę z telefonu, ale czy nie lepiej w tym czasie słuchać ulubionej literatury lub po prostu ciekawego kryminału?

A gdy okaże się, że czas spędzony w aucie możesz zamienić na czas spędzony z ulubioną pisarką lub ulubionym pisarzem, może polubisz korki!

Audiobook jest również świetnym prezentem na gwiazdkę, również z telefonem, słuchawkami lub odtwarzaczem.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.