Spotkanie z piosenką poetycką w LO

10 lutego odbyło się w złotoryjskim LO osiemnaste spotkanie z piosenką poetycką wyreżyserowane i przygotowane  przez panią Jolantę Zarębską. Jak co roku wystąpili w nim uczniowie z liceum oraz zaprzyjaźnieni absolwenci. Głównym przesłaniem były - w tym walentynkowym tygodniu - całuski, buziaki, pocałunki . 

Młodzież, jak zwykle zresztą, spisała się świetnie, piosenki wzruszały, bawiły, budziły refleksję i zadumę  nad istotą miłości w życiu każdego  człowieka. Interesującym akcentem, były utwory poetyckie pięknie recytowane przez  naprawdę utalentowanych aktorów, w tym również wiersze autorki przedstawienia- pani Jolanty Zarębskiej.

Na zakończenie spotkania głos zabrała pani dyrektor-Barbara Mendocha. Przypomniała wydarzenia , które zapoczątkowały cykl.  Powiedziała, że pomysł zrodził się przypadkowo, kiedy poprosiła uczniów, aby przygotowali recytację wybranych utworów poetyckich na lekcję polskiego. Zapytali , czy może być z akompaniamentem? Pani dyrektor zgodziła się . Prezentacje udały się nadzwyczajnie i dały podłoże pięknej tradycji, kontynuowanej od 17 lat przez panią Jolantę Zarębską.

Następnie autorce i aktorom podziękowała pani Wanda Grabos - wicestarosta powiatu złotoryjskiego. Powiedziała, że młodzi aktorzy to pięknie oszlifowane diamenty, dzięki którym wszyscy możemy przeżywać takie piękne  chwile i cieszyć się , że mamy tak wartościową i utalentowaną młodzież oraz nauczycieli, którzy nie żałują prywatnego czasu i energii, aby te brylanty pielęgnować.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.