Logistycy ze Złotoryi w II etapie Olimpiady Logistycznej

logistycy z ZSZ Złotoryja
logistycy z ZSZ Złotoryja

120 uczniów z 38 szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju zmierzy się w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

W tym roku w konkursie wystartowało aż 3228 uczniów z 215 szkół w całym kraju. O VIII edycji Olimpiady MWSLiT już teraz można powiedzieć, że jest wyjątkowa. W logistycznych zmaganiach wystartowała rekordowa liczba uczestników. To najwyższy wynik w historii konkursu organizowanego od kilku lat. Do drugiego etapu awansowało 120 osób, które wykazały się największą wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Udział w II turze gwarantowało zdobycie minimum 13 punktów z 15 możliwych. 

Nasza szkolę w drugim etapie będą reprezentować: Magdalena Bielak (4 TL), Rafał Mazur (4 TL), Małgorzata Kaszczyszyn (3 TL), Ramona Mysik (3 TL/, Sebastian Janas(3 TL), Piotr Kalkowski (3 TL) i Julia Kotylak (2 TL). II etap – okręgowy, odbędzie się w dniach 25.02.2019 r. – 24.03.2019 r. na specjalnie przygotowanej platformie. Uczestnicy etapu okręgowego będą musieli zmierzyć się z testem składającym się z 20 pytań wielokrotnego wyboru.

Do ostatniego, finałowego etapu, planowanego na 4 kwietnia 2019 r. zakwalifikują się osoby, które udzielą min. 60% poprawnych odpowiedzi.
Ostatni etap zarezerwowany jest dla 60 najlepszych logistyków w
Polsce. Miejmy nadzieje, że z udziałem naszych uczniów. Trzymamy kciuki!!!!

Opiekunowie olimpiady: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.