Dyrektor Kotylak dziękuje maturzystom!

Podpisanie umowy o współpracy, Borgers, ZSZ, 2018 Fot. Archiwum własne
Podpisanie umowy o współpracy, Borgers, ZSZ, 2018

W okresie pandemii zakończenie roku szkolnego i klasyfikacja maturzystów odbywa się w bardzo specyficznych warunkach. Trudnych dla absolwentów oraz ich nauczycieli i dyrektorów.


Zapytaliśmy dyrektora jak sobie radzą w tej trudnej sytuacji i jakie działania podejmują, aby proces przebiegał sprawnie i bez przeszkód.

Mieliśmy 3 klasy maturalne dla młodzieży i 1 dla dorosłych. Rada pedagogiczna odbyła się w wersji elektronicznej , bez problemów, świadectwa mamy również wydrukowane.
Rozdanie świadectw planujemy 27, 28, 29 i 30 kwietnia , każdego dnia jedna klasa. O uzgodnionej przez wychowawcę z uczniami godzinie przychodzi pierwszy uczeń z listy w dzienniku, a w odstępach pięciominutowych kolejni z listy.Teoretycznie nie powinno być zgromadzenia , a jak wyjdzie, zobaczymy.


Z tej okazji skierował również kilka ciepłych słów do swoich absolwentów:

Jest nam bardzo przykro, że żegnamy się z naszymi uczniami w taki sposób. Nie tak to miało wyglądać....
Nasi maturzyści zasłużyli na uroczyste pożegnanie i podziękowania za zaangażowanie i godną naśladowania postawę. To oni przez ostatnie lata kreowali życie szkoły i środowiska. Nie pozostawali obojętni na żaden apel i byli wszędzie, nie kalkulując czy to się opłaci czy nie.

Gratuluję im ukończenia szkoły i dziękuję za atmosferę jaką tworzyli. Życzę powodzenia w samodzielnym życiu , zdrowia i dużo, dużo szczęścia. Jestem pewien, że im się powiedzie w życiu, a w każdym razie bardzo im tego życzę.

                                                                    Dyrektor szkoły - Jan Kotylak


tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.