Drzwi szeroko otwarte

LO Fot. Archiwum własne
LO

28 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących zorganizowane zostały „drzwi otwarte” dla gimnazjalistów kończących szkołę i stojących przed decyzją” co dalej?”Sytuacja ZSO nie jest w tym roku łatwa, ze względu na fakt, że szkoła nie ma możliwości bezpośredniej prezentacji w złotoryjskim gimnazjum.

Tak więc „drzwi otwarte” to jedyna okazja, aby pokazać z gimnazjalistom wszystkie zalety szkoły i zachęcić do podjęcia w niej nauki. W cyklu artykułów powiemy o przygotowanych przez uczniów i nauczycieli prezentacjach, o ciekawych propozycjach, o nowym profilu humanistyczno-dziennikarskim, wreszcie o wywiadach przeprowadzonych przez nas z uczniami i kandydatami na uczniów w rok szkolnym 2014/2015.

Na wstępie chcemy tylko powiedzieć, że bardzo zaskoczyła nas frekwencja uczniów i nauczycieli ze wszystkich pobliskich miejscowości, którzy mówili, że nie podjęli jeszcze decyzji, ale cieszą się, że uczniowie LO byli u nich w szkołach z propozycją i zaproszeniem na drzwi otwarte.

To, co zwracało uwagę na „pierwszy rzut oka”, to bardzo dobra organizacja i miła , przyjazna, a nawet radosna atmosfera. Wszyscy czuli się swobodnie i w niekrępujący sposób mogli przechodzić do miejsc, które ich szczególnie interesowały. Obecni licealiści świetnie się spisali jako gospodarze imprezy i chętnie udzielali wywiadów.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.