Zatrzymani za posiadanie narkotyków

policja Fot. Archiwum własne
policja

W ubiegły weekend, na jednej z ulic Złotoryi funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego dokonali legitymowania 23-letniego mężczyzny. Podczas rozmowy z policjantami zachowywał się bardzo nerwowo. Dlatego też policjanci postanowili sprawdzić czy nie posiada on rzeczy zabronionych. W kieszeni spodni 23-latka ujawnili zawiniątko folii aluminiowej, w którym znajdowała się krystaliczna substancja. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki jednoznacznie wskazało, że była to metaamfetamina.

Z kolei we wtorek, w centrum Złotoryi policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego wykonywali czynności wobec mieszkańca gminy Pielgrzymka. Zachowanie 26-latka oraz jego nerwowe gesty wzbudziły czujność policjantów. Kontrola jego odzieży wykazała, że mężczyzna ten w kieszeni kurtki posiadał susz roślinny, którym okazała się marihuana.

Dwóm zatrzymanym i doprowadzonym do komendy mężczyznom zostały przedstawione zarzuty posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Przypominamy, że w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.