Wystawcy na złotoryjskich Targach Pracy

SP1 w Złotoryi Fot. Archiwum własne
SP1 w Złotoryi

Poniżej aktualna lista Wystawców, którzy będą prezentować swoją ofertę na tegorocznych  Targach Pracy w dniu 21.04.2017. Przypominamy, że Targi odbędą się w Domu Spotkań i Integracji Społecznej Złotoryi i Pulsnitz w Złotoryi (sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1, Pl. Niepodległości 7) w godz. od 11.00 do 14.00. Wstęp wolny. Organizator, PUP Złotoryja zaprasza wszystkich zainteresowanych!

BORGERS POLSKA SP. Z O.O. W ZŁOTORYI

SCHNEIDER POJEMNIKI TRANSPORTOWE SP. Z O.O. SP. K. W ZŁOTORYI -ŚLUSARZ - SPAWACZ, OPERATOR MASZYN CNC
Firma Schneider specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportach i magazynowych, dostosowanych do  indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy wiodącym niemieckim producentem pojemników siatkowych, który od ponad 50 lat przekonuje o swoim najwyższym poziomie jakościowym. Produkujemy uniwersalne pojemniki siatkowe i nośniki ładunku, ale również specjalistyczne pojemniki transportowe i magazynowe dowolnej wielkości, poddawane obróbce powierzchniowej, dla firm z wymagających branż przemysłowych, np. przemysłu motoryzacyjnego,  maszyn i urządzeń, branży logistycznej i technologii urządzeń.

FAIST CHEMTEC SP. Z O.O. W ZŁOTORYI  - MECHANIK

PRZEDSIĘBIORSTWO GÓRNICZO-PRODUKCYJNE "BAZALT" - BUDOWLANIEC (1) SPAWACZ (1) OPERATOR URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH (1)

FAURECIA LEGNICA S.A.- AUTOMATYK  (1) NARZĘDZIOWIEC (1) USTAWIACZ (2) PRACOWNIK LOGISTYKI (2)

CRS POLSKA SP. Z O.O. W LEGNICY - KONTROLER JAKOŚCI (20)

LEAR CORPORATION POLAND II SP. Z O.O. W LEGNICY - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (1) , SPAWACZ (2), OPERATOR DETRUKCJI (3), TECHNIK JAKOŚCI (2), OPERATOR MASZYN (10, W TYM DLA NIEPEŁNOSPR.), SPECJALISTA DS. LOGISTYKI (1, W TYM DLA NIEPEŁN.), INŻYNIER PROCESU (1, W TYM D. NIEPEŁNOSPR.), AUDYTOR JAKOŚCI (W TYM DLA NIEPEŁNOSPR.), INŻYNIER JAKOŚCI (1, W TYM DIA NIEPEŁNOSPR.), STAŻYSTA W DZIALE LOGISTYKI (1, W TYM D. NIEPEŁNOSPR.)

SCS POLSKA SP. Z O.O. W LEGNICY

LENA WILKÓW SP. Z O.O. W WILKOWIE -ŚLUSARZ, SPAWACZ, ELEKTROMECHANIK, TECHNOLOG, KONSTRUKTOR
Zakłady mechaniczne LENA WILKÓW Sp. z o.o. to tradycje związane z projektowaniem i wykonawstwem konstrukcji stalowych, urządzeń, sprzętu i maszyn dla przemysłu, w tym dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego.

THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I GRZEWCZYCH (10),  UCZEŃ W ZAWODZIE HYDRAULIK (10), MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI (10) MONTER RUROCIĄGÓW, SPAWACZ TIG 141 (5)
Firma THOR lndustriemontagen z siedziba w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej . Posiadamy oferty stałej pracy dla inżynierów budownictwa, monterów wentylacji i klimatyzacji, monterów instalacji gazów medycznych oraz monterów rurociągów i spawaczy TIG.

EKCERT AS SP. Z O.O. W LEGNICY - TOKARZ-FREZER OPERATOR MASZYN CNC, KONSTRUKTOR SERWISANT MOBILNY MASZYN CNC, ELEKTRYK, PRACOWNIK DZIAŁU ZLECEŃ, PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA I PLANOWANIA PRODUKCJI

PARTNER PERSONALDIENSTE GMBH - Nabór nieograniczony do pracy w regionie Gorlitz - SPAWACZ , ELEKTRYK I ELEKTROMONTER ,  MONTER LINII ELEKTROENERGETYCZNYCH,  MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH I SANITARNYCH, LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY, HYDRAULIK, PRACOWNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ TECHNOLOGII PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH
Nasza ‚ firma działa na niemieckim rynku pracy, w ponad 20 branżach, od .1960 roku. Od wszystkich kandydatów wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach, z pełnym zabezpieczeniem socjalnym. Jesteśmy członkiem stowarzyszenia pracodawców IGZ, wynagrodzenia naszych pracowników reguluje zbiorowy układ pracy.


OSADKOWSKI- CEBULSKI SP. Z O.O. W LEGNICY -PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (2) ELEKTRONIK-SERWISANT (2) PRODUCT MANAGER (1)

REN BUT SP. Z O.O. / MUFLON W ZŁOTORYI -  OBUWNIK-SZWACZ (5, W TYM 2 DIA NIEPEŁN.)

KOVA W ZŁOTORYI - DEKORATOR

PPH VITBIS SP. Z O.O. W ZŁOTORYI - DMUCHACZ

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W ŚWIERZAWI E - GRAFIK KOMPUTEROWY (1),  ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ (3 — W TYM DLA NIEPEŁN. ZE ZNACZNYM STOPNIEM)
Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie zatrudnia osoby niepełnosprawne ze znacznym stopieniem niepełnosprawności lub umiarkowanym stopieniem niepełnosprawności w przypadku upośledzenia umysłowego, choroby psychicznej lub autyzm.u Zakład prowadzi działalność o charakterze wytwórczo usługowym. 

PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNO-HOTELOWE "PRZY MIŁEJ" SP. Z O.O. W ZŁOTORYI

PTB A. CHAMSKI / PAŁAC W KROTOSZYCACH

KARMAK W ZŁOTORYI

SALA BANKIETOWA W ZŁOTORYI

IMPULS SP. Z O.O. -  PRACOWNIK OCHRONY (NIEPŁN, OSOBA SPRZĄTAJĄCA (NIEPEŁN) , PRACOWNIK MAGAZYNOWY (NIEPEŁN.)
Oferujemy szeroki zakres usług ochrony. Fizyczna ochrona osób i mienia, zabezpieczenia techniczne oraz monitoring. Zapewniamy utrzymanie czystości, estetyki i higieny wnętrz biurowych, hotelowych, magazynowych, gospodarczych oraz szkolnych i profesjonalne niszczenie dokumentów.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZŁOTORYI -POLICJANT
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZŁOTORYI
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W BOLESŁAWCU  - ŻOŁNIERZ

ATERIMA MED. - OPIEKUNKI I OPIEKUNOWIE ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO
ATERIMA MED jest częściqą Grupy ATERIMA, która od 2011 roku prowadzi swoją działalność na terenie Polski, Niemiec i Francji. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu opieki nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi w ich miejscu zamieszkania w Niemczech i w Polsce. Nasza siedzi. znajduje się w Krakowie, ale posiadamy biura rekrutacyjne na terenie całego kraju.  

GKT SERWIS SP. Z O.O. — CAREWORK - OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
Już od 2005 roku zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w Niemczech, wspierając osoby, zamieszkujące na terenie całej Polski, które chciałyby podjąć pracę w charakterze opiekuna łącząc profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży oferujemy naszym klientom najwyższy poziom usług, bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję.

MANPOWERGROUP SP. Z O.O. -OPERATOR PRODUKCJI (20), MAGAZYNIER (5), KONTROLER JAKOŚCI (5), ELEKTROMECHANIK (5), USTAWIACZ MASZYN (1)
Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałej oraz doradztwa personalnego. Manpower  tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom, pracownikom i kandydatom na całym świecie odnieść sukces na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

HEARSTER DOMINIKA RADOMSKA  - OPERATOR MASZYN/USTAWIACZ (3),  MONTAŻYSTA (4), SPAWACZ (5), PRACOWNIK PRODUKCJI (2)

SAN PRO CONSULTING BPO - PRACOWNIK PORZĄDKOWY (5, W TYM NIEPEŁN. 2), PRACOWNIK OCHRONY (2, W TYM NIEPEŁN. 2), POMOC KUCHENNA (2), KUCHARZ (1)

 ADECCO POLAND -OPERATOR PRODUKCJI (20), PRACOWNIK LOGISTYKI (20,) OPERTOR LAKIERNI (10), PAKOWACZ (10)

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - PRACOWNIK PRODUKCJI, PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN, LUTOWACZ, MONTAŻYSTA/KA, OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

PROMEDICA 24  - OPIEKUN

CONTRAIN SP. Z O.O.


CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W ZŁOTORYI
 
CENTRUM NAUKI I BIZNESU „ŻAK" SP. Z O.O. W LEGNICY -  Obecnie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK jest w ponad 80 miasta. w całej Polsce. Fakt, w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjny. pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIE! firmy edukacyjnej. W chwili obecnej w naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają się do ciągłego rozwoju szkoły. 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W JAWORZE „MEDYK
"  -Zespól Szkól w Jaworze. Jesteśmy szkołą Samorządu Województwa Dolnośląskiego.  Wypracowaliśmy pewność i profesjonalizm. W szkolnej pracowni "Spod igły" z dbałością kształcimy na kierunkach opiekuńczo-medycznych, techniczno-usługowych. Jak w rodzinnej manufakturze uczymy z precyzją.  

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM. WITELONA W LEGNICY
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIU OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZŁOTORYI
ZŁOTORYJSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W ZŁOTORYI
PUBLICZNE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA POWIATOWY URZĄD PRACY W ZŁOTORYI
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY, EUROPEJSKIE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA - EURES
OCHOTNICZY HUFIEC PRACY, CENTRUM EDUKACJI I PRACY W LEGNICY
URZĄD MIEJSKI W ZŁOTORYI

ODDZIAŁ ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH W LEGNICY   Przy stanowisku ZUS na Targach Pracy w Złotoryi udzielane będą porady z zakresu ubezpieczeń społecznych — również na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a uczestnicy Targów będą mieli możliwość założenia własnego  konta na Platformie Usług Elektronicznych —serwisie internetowym ZUS.  

OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY W LEGNICY
PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LEGNICA 
KARKONOSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. W JELENIEJ GÓRZE
STOWARZYSZENIE NASZE RIO I CENTRUM WOLONTARIATU
WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W ŚWIERZAWIE

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W ZŁOTORYIźródło: PUP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.