W pieśni wolność

Festiwal Piosenki Patriotycznej 2016 Fot. Archiwum własne
Festiwal Piosenki Patriotycznej 2016

11 listopada w sali widowiskowej ZOKiR odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej. Wszyscy wykonawcy pięknie zaprezentowali przygotowane utwory, które oceniane były przez jury.

Wystąpiły zarówno maluchy z przedszkola, jak i  gimnazjaliści, licealiści, a także seniorzy  ze złotoryjskiego Klubu Seniora. Utwory wykonywane były przez solistów oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Uczestników przygotowywały między innymi panie: Bogumiła Bachór z ZSM w Złotoryi, Jolanta Zarębska z ZSO, a także Bożena Gmerek - pracownik MOPS.

Jury miało bardzo trudne zadanie ze względu na różnorodność repertuaru i wiek artystów. I miejsce w kategorii indywidualnej - zdobyła Wiktoria Tur - piosenką "Tango na głos", dwa wyróżnienia otrzymały:  Melissa Fortwengel - "W listopadzie" i Zosia Nowak -" Powrócisz tu", a także duet rodzinny pan Maciej Gmerek i pani Bronisława Bachór. I miejsce w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne  otrzymali: Malwina  Jańta i Oleś Kulczewicz, w kategorii zespoły wokalne I miejsce zajął zespół teatru "Mimo wszystko" za piosnkę "Kocham cię, Polsko".

Wszystkim występującym  serdecznie gratulujemy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.