UWAGA UWAGA!Szukamy wyjątkowych osób!

SPA dla mam
SPA dla mam

W Złotoryi w najbliższy weekend 18-19 maja odbędą się nadzwyczajne warsztaty. Składać się będą z trzech elementów: 1) SPA dla ciała, 2) SPA dla ducha, 3) SPA dla rodziny

Kogo na nie zapraszamy? Osoby, które pracują 24godz/dobę i nie pobierają za to żadnego wynagrodzenia, są zaangażowane na 120% i wypełniają zadania na kilku stanowiskach: kierowcy, kucharza, gospodyni domowej, złotej rączki, animatora zabaw, koordynatora prac, organizatora czasu wolnego, wszechwiedzącej encyklopedii, która często tysiąc razy dziennie odpowiada na pytanie „dlaczego”. Już wiesz o kogo chodzi? O mamy, które każdego dnia dbają o swoje pociechy, poświęcają się dla rodziny, często odkładając swoje potrzeby na dalszy plan.

Mamo, to czas dla Ciebie! Przyjdź i daj sobie szansę na warsztat związany z autoprezentacją i wyznaczaniem celów, następnie naucz się robić domowe, zdrowe kosmetyki i zadbaj o swoje ciało. I w końcu poznaj sposoby na ciekawe, kreatywne formy spędzania czasu z dziećmi. 

Projekt „SPA dla Mam” jest dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Dotacja została uzyskana w ramach programu „Mały Granty” dzięki zaangażowaniu 3 złotoryjanek, świeżych mam, które chcą aktywizować młode kobiety do działania. Udział w projekcie jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. 

Zapisy pod nr tel: 531 971 353, miejsce spotkania: Pracownia Orange, ul. M. Konopnickiej 22 w Złotoryi. Więcej informacji na portalu Facebook: SPA dla Mam – wyjątkowe warsztaty dla Mam. Zapraszamy!

Ewelina Zabłotna
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.