Uciekając przed policją uszkodził dwa samochody

Złotoryja Fot. Gabriela Kalinowska-Czakon
Złotoryja

Mężczyzna poszukiwany przez policję został zatrzymany przez dzielnicowych wczoraj w nocy. Podczas ucieczki uszkodził dwa samochody.

Do zatrzymania doszło w Złotoryi na pl. Matejki o godzinie 2 w nocy. Policjanci dokonali kontroli drogowej samochodu osobowego marki peugeot, którym podróżowało 3 mężczyzn. Kierujący, 31-letni mieszkaniec Zagrodna, bardzo dobrze znany złotoryjskim policjantom, nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy. Dodatkowo sprawdzenie w policyjnych bazach wykazało, że jest on poszukiwany przez organy ścigania do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Kiedy 31-latek zorientował się, że policjanci zamierzają go zatrzymać włączył bieg wsteczny i gwałtownie ruszył do tyłu, uszkadzając dwa inne pojazdy zaparkowane w pobliżu. Dzielnicowi natychmiast dostali się do wnętrza pojazdu a następnie skutecznie obezwładnili agresywnego wobec nich mężczyznę, który jeszcze usiłował wydostać się z samochodu.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 104 dni.

st. post. Dominika Kwakszys, KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.