Trzecie Targi Edukacyjno - Zawodowe za nami

Targi Edukacyjno-Zawodowe 2018 Fot. Archiwum własne
Targi Edukacyjno-Zawodowe 2018

Organizowane po raz trzeci przez złotoryjski PUP  Targi Edukacyjno-Zawodowe odwiedziło wielu młodych ludzi, którzy stoją przed ważnym, życiowym wyborem dotyczącym kariery zawodowej.

Targi Edukacyjno-Zawodowe zostały zorganizowane w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W Zespole Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi pojawiło się 28 wystawców. Podczas dwugodzinnych targów przedstawiono różnorodny i praktyczny wymiar zawodów. Młodzież mogła zapoznać się z takimi zawodami jak np. policjant, strażak, spawacz, operator produkcji, operator maszyn, kosmetyczka, kelner-barman, technik żywienia, dekorator ozdób choinkowych, obuwnik, fryzjer, technik mechanik, laborant czy nawet żołnierz.

"Aleja Odkrywania Talentów" była wizualizacją różnych zawodów. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, odwiedzający mogli spróbować swoich sił, wykonując  manualne zadania, lub wziąć udział w profesjonalnych testach doradczych i poznać swoje predyspozycje zawodowe. 

Po raz pierwszy na targach pojawiła się firma Mine Master spółka z o.o. z Wilkowa prezentując maszynę wiertniczą, symbol profilu firmy. Spółka szuka pracowników do  filii i serwisu w Polkowicach, potrzebuje fachowców od zaraz, oferuje bardzo dobre warunki.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.