To nie koniec - to początek!

Jak zostać patriotą?
Jak zostać patriotą?

26 listopada beneficjenci projektu „Jak być patriotą?” uczestniczyli w sesji Rady Miasta. Uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 1, Gimnazjum w Złotoryi oraz  seniorzy z Klubu seniora chcieli podzielić się swoimi wrażeniami z realizacji przedsięwzięcia. Barwnie opowiadali o efektach projektu , prezentując zdjęcia i filmiki. Było to dla nich spore przeżycie- pierwszy raz mieli okazję nie tylko uczestniczyć w sesji, ale publicznie wystąpić.

Pan Burmistrz i Radni podziękowali dzieciom, seniorom i realizatorom projektu, podkreślając, że takie przedsięwzięcia nie tylko przybliżają młodzieży historię naszego kraju, ale integrują środowisko i promują nasza małą ojczyznę. Na zakończenie poruszono kwestię kolejnych obchodów Święta Niepodległości. Okazało się, że zarówno Pan Burmistrz, jak i Radni mają pomysł na realizację przedsięwzięcia w kolejnych latach, co szczegółowo zostanie omówione na kolejnych spotkaniach.

 Po sesji uczestnicy  i organizatorzy wraz z dyrektorami szkół, w których projekt był realizowany, udali się na skromny poczęstunek i miłą rozmowę podsumowującą kilkumiesięczne zmagania. Wszystkim towarzyszył optymistyczny nastrój i żal, że przedsięwzięcie tak szybko się zakończyło.

 

Realizacja projektu - Stowarzyszenie Edukacja Przyszłości.  Finansowanie - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich , Fundacja Banku Zachodniego WBK, Gmina Miejska Złotoryja

 

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.