Targi Pracy 2018 już w piątek!

Anna Sarczyńska, doradca zawodowy Fot. Archiwum własne
Anna Sarczyńska, doradca zawodowy

Już w piątek  20 kwietnia 2018 r. przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi (Dom Spotkań i Integracji Społecznej) odbędą się Targi Pracy. Swoją ofertę zaprezentuje 54 wystawców, w tym 38 pracodawców.

Oprócz ofert zatrudnienia (zgłoszonych w blisko 20 branżach) i propozycji z zakresu edukacji i szkoleń, osoby, które odwiedzą Targi będą mogły skorzystać z porad z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego oraz poznać oferty zagraniczne dystrybuowane w ramach sieci EURES. Na stoisku Powiatowego Urzędu Pracy pracownicy tej instytucji pomagać będą m.in. napisać klientom podstawowe dokumenty takie jak list motywacyjny, czy CV. Nowością podczas targów będzie tzw. strefa „chillout zone”, którą będzie się opiekowało Stowarzyszenie Nasze Rio. W tym miejscu będzie można spokojnie wypełnić dokumenty, wygodnie usiąść i przemyśleć plan rozmowy kwalifikacyjnej, a po wszystkim zrelaksować się dzięki atrakcyjnym możliwościom Pracowni Orange.

Organizator Targów Pracy, złotoryjski PUP, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców naszego powiatu do aktywnego udziału. Poniżej lista wystawców:
Oferty pracy

oferty pracy 1 , oferty pracy 2oferty pracy 3oferty pracy 4oferty pracy 5

Anna Sarczyńska, PUP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.