SŁODKI REKORD ANIMUSa

Zbiórka słodyczy, Fundacja Animus
Zbiórka słodyczy, Fundacja Animus

W dniach 17-18 maja 2019 r., Fundacja ”ANIMUS” przeprowadziła zbiórkę słodyczy w ramach akcji: „Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS”. 

Robiąc zakupy w dwóch złotoryjskich sklepach LIDL i Stokrotka, można było spotkać najlepszych wolontariuszy. Była to młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Złotoryi oraz wolontariusze Fundacji ANIMUS.

Podczas zbiórki padł rekord bowiem zostało zebranych aż 162,71 kg słodyczy, a przeliczając to np. na batoniki to aż o 250 sztuk batonów więcej niż w roku ubiegłym. Znalazły się wśród nich: czekolady, żelki, batony, wafle, ciastka, chrupki, cukierki, chałwa i wiele, wiele innych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w tych dniach wrzucili do „zbiórkowych” wózków swoją słodką cegiełkę. Była to oznaka ogromnej życzliwości i dobrego serca – mówi Łucja Marchaj-Miller Prezes Zarządu. Cieszymy się, że tych osób było aż tak wiele. Mamy nadzieję, że w nasze kolejne akcje ludzie dobrej woli będą się tak chętnie włączać jak w tą zbiórkę – podsumowuje Łucja Marchaj-Miller.

Dziękujemy Pani Aleksandrze Rogulskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Złotoryi za piękne przygotowanie wolontariuszy do akcji.

Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.