Radny funduje stroje zawodnikom Klubu Sportowego Wilkowianka!

Wilkowianka Fot. Archiwum własne
Wilkowianka

Kolejny raz radny Paweł Maciejewski wspiera swoimi dietami działania różnych organizacji. Tym razem ufundował stroje sportowcom z Wilkowa.

Zajmujemy się popularyzacją sportu i zdrowego stylu życia, głównie poprzez organizację treningów, meczów, turniejów oraz obozów sportowych. W naszym klubie trenuje 119 zawodników, w tym 97 do dwudziestego roku życia.

Wśród zawodników zdecydowana większość to mieszkańcy Wilkowa (85 osób), ale mamy również 9 zawodników ze Złotoryi oraz po kilka osób z takich miejscowości jak: Nowy Kościół, Kondratów, Prusice, Leszczyna, Nowa Wieś Złotoryjska, Jerzmanice.

Największy sukces klubu to właśnie ilość dzieci i młodzieży, która trenuje przez 11 miesięcy w roku, 3 razy w tygodniu i odnosi sukcesy. Grupa trampkarzy, której stroje kupujemy,wygrała jesienią swoje rozgrywki w 4 lidze okręgowej i uzyskała awans do ligi trzeciej. Trenerem tej grupy jestem ja, a łącznie w klubie gra w rozgrywkach ligowych aż 6 drużyn: seniorzy, juniorzy młodsi, trampkarze, młodziki, orliki i żaki- powiedział kierownik drużyny Tomasz Maciejski.

To właśnie on zwrócił się z prośbą do Pawła Maciejewskiego, aby zasponsorował stroje dla zawodników na łączną kwotę 2169,- zł, za którą zakupiony zostanie Komplet piłkarski Adidas Entrada 18 z nadrukami. Dzięki wsparciu radnego 17 zawodników będzie mogło reprezentować klub w jednakowych, firmowych strojach.


Dziękujemy Pawłowi Maciejewskiemu, a zawodnikom życzymy wielu sukcesów.To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.