Prezydent Andrzej Duda w Złotoryi

Prezydent Andrzej Duda w Złotoryi
Prezydent Andrzej Duda w Złotoryi

W czwartek 23 listopada do Złotoryi przyjechał prezydent Andrzej Duda. Na spotkanie można było wchodzić do hali „Tęcza” od godz. 15 00. Gościa przywitał Burmistrz  Miasta Złotoryja Robert Pawłowski.

Następnie wystąpił Prezydent Andrzej Duda, który podczas przemówienia wykazał się doskonałą znajomością historii miasta Złotoryi, ponieważ znał datę nadania praw miejskich Złotoryi. Był pełen podziwu dla działających na terenie Złotoryi organizacji sportowych, organizacji dla emerytów oraz Młodzieżowej Rady Pożytku Publicznego.

Przede wszystkim  Prezydent okazał się bardzo ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Nie odmówił żadnemu dziecku zrobienia wspólnego zdjęcia. Również z dużym zaangażowaniem Prezydent witał się i rozmawiał z mieszkańcami, którzy przyszli do „Tęczy”. Wcześniej, o godz. 16:30, głowa państwa spotkała się na terenie hali z kilkudziesięcioma samorządowcami i parlamentarzystami z powiatu złotoryjskiego i regionu dolnośląskiego, których zaprosił burmistrz Robert Pawłowski.


Spotkanie z mieszkańcami miało charakter otwarty. Oznacza to, że mógł na nie wejść każdy – nie obowiązywały żadne wejściówki. Mieszkańcy, którzy nie zmieścili się w hali mogli śledzić przebieg spotkania na dużym telebimie ustawionym  przy „Tęczy”.


Tekst i zdjęcie przesłane przez czytelnika
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.