Pracownia Orange otwarta!

Pracownia Orange, Barbara Zwierzyńska, Nasze Rio Fot. Kajetan Kukla
Pracownia Orange, Barbara Zwierzyńska, Nasze Rio

Dzisiaj o 17:00 oficjalnie została otwarta  Pracownia Orange w Złotoryi którą  pozyskało Stowarzyszenie Nasze Rio przy wydatnej pomocy mieszkańców  w ogólnopolskim plebiscycie!

Pracownia wyposażona jest  w meble i nowoczesny sprzęt multimedialny o łącznej wartości 30 000 zł: komputery, telewizor, urządzenie wielofunkcyjne, konsolę PlayStation 4 z zestawem gier i drukarkę. Przez dwa lata Stowarzyszenie Nasze Rio będzie aktywnie wspierane przez Fundację w realizowaniu swoich pomysłów na zajęcia dla wszystkich mieszkańców swojej okolicy.

W naszej Pracowni Orange chcemy stworzyć przestrzeń dla wszystkich: zarówno dla młodych, jak i seniorów. W ofercie aktywności świetlicy chcemy uwzględnić zarówno zajęcia, które będą rozrywką, jak i takie, które będą przybliżały mieszkańcom nowe technologie – mówiła  Barbara Zwierzyńska-Doskocz, prezes Stowarzyszenia Nasze Rio

Barbara Zwierzyńska, zaprasza  wszystkich, którzy chcieliby pomóc do wsparcia  działań na funkcjonowanie Złotoryjskiego Centrum Wolontariatu, Centrum Aktywności Społecznej Wulkan i Pracowni Orange w Złotoryi.

Na co potrzebne jest wsparcie? Przede wszystkim na organizację zajęć i warsztatów i różnych wydarzeń zarówno w świetlicy  przy Konopnickiej 22 jak i w mieście. Dodatkowo potrzebne są  fundusze na opłaty, na produkty i materiały do zajęć, na wyposażenie sali, na toner do drukarki, na ubezpieczenie itp

link do zbiórkiTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.