Praca w Urzędzie Miejskim w Złotoryi

Urząd Miejski w Złotoryi Fot. Gabriela Kalinowska-Czakon
Urząd Miejski w Złotoryi

Burmistrz Złotoryi poszukuje referenta do spraw obsługi interesantów w Wydziale Obsługi Urzędu.

Wymagania niezbędne, konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku: wykształcenie wyższe, staż pracy w administracji publicznej (minium 1 rok), biegła obsługa oprogramowania Microsoft Office.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udzielanie informacji interesantom oraz kierowanie ich do odpowiednich wydziałów,
  • obsługa urządzeń biurowych (ksero, skaner),
  • przyjmowanie i wydawanie wniosków i formularzy.

Oferty należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Złotoryi w terminie do 23 listopada 2017 roku.  Kandydaci spełniający wymagania, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Z wybranym kandydatem wstępnie zostanie zawarta umowa na czas określony (6 miesięcy).

To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.