Pierwszy złotoryjski Jarmark Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia

Zapraszamy na 1 Złotoryjski Franciszkański Jarmark Bożonarodzeniowy do Klasztoru Franciszkanów (kościół św Jadwigi) w niedzielę 16.12.2018r. od godz.13.oo

Długo myśleliśmy, jak możemy wszyscy wspólnie spędzić czas. W tym gorącym okresie każdy gdzieś pędzimy. Musi coś ugotować i kupić prezenty dla bliskich. To wszystko będzie można teraz załatwić w jednym miejscu, a do tego miło spędzić świąteczny czas. 

Zabierzcie całe rodziny i przede wszystkim dzieci. Czeka na Was moc atrakcji. MAGIA ŚWIĄT

Przy okazji wizyty na Jarmarku zachęcamy do odwiedzenia kawiarenki, która zostanie zorganizowana w zabytkowym refektarzu klasztoru. Będzie można zjeść domowe ciasto, wypić kawę, herbatę i gorący barszcz przygotowany przez Kucharki z restauracji "Przy Miłej".  Cały dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na remont zabytkowych organów znajdujących się w Kościele św Jadwigi.

Będzie stoisko, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym zwierzętom. 
Na Jarmarku też będzie można kupić bombki tematycznie zdobione z  klasztorem, miastem i wiele innych  małych dzieł sztuki.

Czekamy na Was. Przygotowaliśmy specjalną salę dla dzieci, możecie je zostawić z naszymi wolontariuszami, a sami zrobić zakupy, spokojnie sprawdzić oferty naszych wystawców, napić się kawy w zorganizowanej dla Was kawiarence. Na Wasze pociechy czeka wiele atrakcji. Malowanie buziek, kącik czytania bajek, zdobienie pierniczków i wspólne ubieranie choinki. Każde dziecko będzie mogło narysować pracę pt."Moje miasto w świątecznej szacie". Z prac zostanie utworzona wystawa.

Czekamy na Was

Organizatorzy Parafia św Jadwigi

Beata Majewska-tel 799 801 188

Wsparcie: Stowarzyszenia Nasze Rio oraz MS - Studio11 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.