Palił marihuanę na złotoryjskim osiedlu

marihuana - narkotyk Fot. pixabay.com
marihuana - narkotyk

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi został telefonicznie poinformowany przez mieszkańca miasta o podejrzanie zachowującej się grupie osób. 

Patrol, który udał się na jedno ze złotoryjskich osiedli zastał dwóch mężczyzn w średnim wieku. Na widok policjantów jeden z nich odrzucił jakiś przedmiot. Okazało się, że była to skręcona bibuła z zawartością suszu roślinnego, którą palił 40-letni złotoryjanin. Ponadto podczas sprawdzenia odzieży  mężczyzny funkcjonariusze ujawnili opakowanie po papierosach, w którym również znajdował się susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Przypominamy, że w świetle obowiązujących przepisów, posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zabronione. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.