Paczka dla żaczka z Fundacją Animus

Fundacja Animus
Fundacja Animus

W dniach 10 - 18 sierpnia 2018 r. serdecznie zapraszamy po raz I w powiecie złotoryjskim na akcję Fundacji ANIMUS "PACZKA DLA ŻACZKA”, która skierowana jest do dzieci z rodzin wielodzietnych i z niepełnosprawnością

Działamy już 10 lat i w związku z tą okrągłą rocznicą chcieliśmy od serca pomóc dzieciom stąd pomysł na tę wyjątkową zbiórkę – mówi Łucja Marchaj-Miller Prezes Fundacji ANIMUS. Chcemy także pomóc 12-letniemu Krystiankowi, który czeka na nowy plecak i pstrykający długopis, za pomocą którego będzie mógł pisać o ważnych rzeczach, a kolorowymi kredkami będzie malował swój piękny świat. Mieszkańcy powiatu złotoryjskiego bardzo chętnie biorą udział w zbiórkach żywności Fundacji ANIMUS bijąc rok rocznie rekordy zebranych produktów spożywczych. Mamy wielką nadzieję, że tym razem także nasi Darczyńcy obdarują wyprawkami szkolnymi co najmniej 30 dzieci – koszt jednej wyprawki szkolnej to około 349 zł – przekonuje Marta Marchaj-Kielar Fundator Fundacji ANIMUS. Pieniądze z dopiskiem „Dla Żaczka” można wpłacać w kwocie 20 zł, 50 zł lub dowolnej na konto Fundacji ANIMUS numer rachunku: 

87 1020 3017 0000 2102 0211 9964.

Zbiórka odbędzie się w dniach 10 – 11 sierpnia 2018 r. w godzinach od 8:00 do 18:00 w supermarkecie STOKROTKA w Złotoryi oraz w dniach 10 – 18 sierpnia 2018 r. w złotoryjskich sklepach: NASTOLATKA, MARCOM, KSIĘGARNIA. Do specjalnie przygotowanych koszy, każdy kupujący będzie mógł przekazać na rzecz dzieci artykuły szkolne: zeszyty, długopisy, ołówki, farby, plastelinę, bloki, wycinanki, artykuły kreślarskie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji! Okażmy serce i pomóżmy tym, którzy naszej pomocy potrzebują. Stańmy się w tych dniach Aniołami i sprawmy, żeby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Sprawmy, by niemożliwe stało się możliwym - razem możemy więcej.

Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.