O dniu Dziecka nad złotoryjskim oczkiem słów kilka

PMDzieńDziecka.jpg Fot. Archiwum własne
PMDzieńDziecka.jpg

Kolejny raz radny Paweł Maciejewski z Marcinem Zawiślakiem zorganizowali dla dzieci piknik z okazji Dnia Dziecka. Zapytani o to , ile takich dni jeszcze będzie, zgodnie powiedzieli, że póki będą żyć w Złotoryi, a może i o jeden dzień dłużej.

Impreza zgromadziła nad oczkiem tłumy dzieciaków z rodzicami. Ponieważ atrakcji było dużo, niektórzy nie zdążyli skorzystać ze wszystkich. Wielkim powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, koło fortuny i konie. Dzieci bardzo emocjonowały się płukaniem złota, jazdą quadem i treningiem udzielania pierwszej pomocy pod czujnym okiem ratowników. Wśród smakołyków największe wzięcie miała wata cukrowa, do której wiła się długa kolejka.

Przy okazji świetnej zabawy zbierano pieniądze na chorego Krzysia Filipiaka, którego mama częstowała dzieciaki wyśmienitymi wypiekami. Rozmawialiśmy z nią i zrobiło nam się bardzo przykro, kiedy powiedziała, że potrzeba 150 tysięcy, by jej synek mógł w miarę normalnie funkcjonować. To bardzo trudne do zrozumienia, kiedy okazuje się, że zdrowie dziecka zależy od pieniędzy...  . Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, aby wsparli Krzysia w jego walce o zdrowie i normalne życie.

Dziękujemy Pawłowi i Marcinowi w imieniu rodziców i dzieciaków, którzy przesyłali wiadomości na nasz portal, podkreślając, że takiego radnego w Złotoryi jeszcze nie było: życzliwego, bezinteresownego i wspierającego każdego, kto poprosi o pomoc.

Organizatorzy dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, którzy spowodowali, że był to niezwykle radosny dzień. W uatrakcyjnieniu imprezy pomogli:

Senator Krzysztof Mróz
Paweł Kura radny sejmiku
Krzysztof Kubów szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów
Marcin Zawiślak

Sklep Motoryzacyjny Marcin Siemieniec partner ProfiAuto

Pizzeria Nisza
Zenek Stadnina Szeryfa
Kocyła Andrzej
Służby mundurowe KPP w Złotoryi
Paulina Ruta nordic walking
Firma Eisberg sałatki
Nadleśnictwo w Złotoryi
"Gestor" Waldemar Jarosz 

Polskie Bractwo Kopaczy Złota
Wulkan Team i motocykliści z okolic
Sołtysowa z Radomierza Sylwia Przywara
Pan Andrzej Turkiewicz
Piekarnia Kufel
Straż pożarna OSP KSRG

Państwo Maciek i Marta Łukasiwicz

Pan Jacek Karwan

Zbigniew Gruszczyński -dyrektor ZOK-u

LSSE-Przemysław Bożek, Agnieszka Markiewicz

Złotoryjskie ZHP

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.