Nowy prezes w spółce szpitalnej

Szpital w Złotryi Fot. Archiwum własne
Szpital w Złotryi

23 października w Starostwie Powiatowym w Złotoryi odbyło się  posiedzenie Zarządu Powiatu Złotoryjskiego, podczas którego wybrano prezesa  Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka w Złotoryi sp. z o.o. 

Do konkursu zgłosili się była prezes Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Jolanta Klimkiewicz, była prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim Małgorzata Barańska i były dyrektor techniczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy Dariusz Sitkowski.

Po zapoznaniu się z koncepcjami funkcjonowania szpitala i wysłuchaniu odpowiedzi na pytania, członkowie Zarządu Powiatu Złotoryjskiego ocenili poszczególnych kandydatów. Na stanowisko prezesa złotoryjskiej placówki medycznej została wybrana pani Jolanta Klimkiewicz.  

Na tym samym posiedzeniu podjęto również uchwałę o odwołaniu dotychczasowego prezesa Wiktora Króla. Do tej pory nie wiadomo dlaczego prezes Wiktor Król został odwołany w tak szybkim trybie. Kilka dni temu  starosta stwierdził na stronie internetowej powiatu, że przyjęty dobry kierunek rozwoju gwarantuje, iż sytuacja szpitala jest stabilna, a miejsca pracy nie są w żaden sposób zagrożone.
tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.